Menu

Profil

MİMTEK MİMARLIKİNŞAATMÜHENDİSLİK,  İç Mimar H. Hüseyin YILMAZ ve Makine Mühendisi – A Sınıfı İş Güvenliği UzmanıCan Bulut YILMAZ  tarafından Kocaeli – Gebze ‘de  2013 yılında kurulmuştur.
Kurulduğu günden itibaren yükselen ivmesi ile Mimari – İç Mimari Proje ve Uygulama, İş Güvenliği Hizmetleri ve  Mühendislik Hizmetleri alanında tecrübesiyle hizmet sunmaktadır. Konut, Ofis, Cafe, Restoran ve Organize Sanayi Bölgelerinde projelerde başarıyla çalışmalar yapmıştır. Deneyimli kadrosu, kaliteden ödün vermez tutumu ve işi tüm boyutları ile üstlenebilecek organizasyon gücü ile müşterilerinin bugünden geleceğe çözüm adresi olmuştur.

 

“Şeffaflık” ve “dürüstlük” kavramlarını, en önemli iş prensipleri olarak kabul etmektedir. Projeyi tasarım aşamasında her yönü ile çözmekte ve uygulama aşamasında etkin bir şantiye organizasyonuyla beraber hızla çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem vermekteyiz.

 

Asla kendimizi tekrar etmemekteyiz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz.
Sorunu görüyor, çözümü buluyoruz.

 

Bünyesinde Mimari ve İç Mimari Projeler ve İş Güvenliği Hizmetleri ve  Mühendislik Hizmetleri sunduğu gibi, Statik, Elektrik Projelerini hazırlayabilecek Partner Mühendislik firmasıyla müşterisine anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

 

SLOGANIMIZ : ”Teknik, Tecrübe ve Sanatı  Birleştirerek Kaliteli ve Güvenli Projeler Gerçekleştiriyoruz”

İLKEMİZ: “Estetik ve ekonomik çözümlerle müşterinin memnuniyetini sağlamaktır.”